Novinky

5 blog

Úvodní slovo Reného Živného, radního Pardubického kraje

Úvodní slovo Reného Živného, radního Pardubického kraje

Milí sportovci, vážení hosté,

vítám vás v Pardubickém kraji, kde to sportem skutečně žije. Litomyšl je ovšem vyhlášená také jako město hudby a historie a věřím, že zde zažijete příjemné chvíle a rádi se sem někdy vrátíte. Město, jehož zámek je zapsán na seznamu UNESCO, za to určitě stojí. 

 

Máte před sebou mnoho urputných bojů pod koši. Přeji vám na to hodně energie, rychlé nohy, jistou ruku a také trochu nezbytného štěstí. A těším se, že někteří z vás třeba časem proniknou mezi naše basketbalové špičky a jiným zůstane perfektní koníček na celý život.

 

Jako radní Pardubického kraje mám na starosti sport, volnočasové aktivity a cestovní ruch. Sám se také často věnuji sportovním aktivitám, jsem bývalým reprezentantem republiky v bikrosu a reprezentačním trenérem. Vím proto, jak je důležité motivovat nejmladší generaci ke sportu. Fandím všem, kteří si ke sportování našli svůj vztah a snažím se sportování mládeže v našem kraji maximálně podporovat.

14.4.2019 23.4.2019
4 blog

Úvodní slovo Martina Šorfa, ředitele turnaje

Úvodní slovo Martina Šorfa, ředitele turnaje

Vážení basketbaloví přátelé,

dovolte mi vás jménem organizačního štábu a pořádajícího klubu ADFORS Basket Litomyšl srdečně přivítat na Festivalu minižáků U13, který máme možnost pořádat od 10. do 12. května v Litomyšli.

 

Gratuluji všem, kdo jste na festival postoupili a věřím, že se zde sejde fajn parta lidí, kteří mají společný cíl, tedy užít si tři krásné dny plné basketbalu.

 

Zajisté všichni znáte projekt ČBF nazvaný BEZ FAULU. Rádi bychom, aby se celý festival nesl v tomto duchu, a tak nechte negativní emoce a pokřikování na rozhodčí doma a přijeďte se k nám především bavit. O tom přeci dětský sport je!

30.3.2019 7.4.2019
1 blog

Od 1. dubna je v provozu web Festivalu chlapců U13!

Od 1. dubna je v provozu web Festivalu chlapců U13!

Níže naleznete mapu Litomyšle, kde jsou označené všechny důležité objekty festivalu. Tedy tři budovy internátu na ubytování, dvě sportovní haly a jedna jídelna. Věříme, že tato mapka vám pomůže pro snadnější orientaci.

 

Mapa sportovních hal, ubytování a jídelny:

 

29.3.2019 2.4.2019
Fandím týmu:
žádnemu
ADFORS Basket Litomyšl
BA Roudnice nad Labem
BA Sparta Praha
BCM Orli Prostějov
BK Lokomotiva Plzeň
BK Opava
Sokol Pražský
Sokol Sršni Písek
TJ Svitavy
TOROLA Basket Team Příbor
Tygři Brno
Válečníci Děčín

Návštevy
celkem: nahravam
celkem rok: nahravam
jedinečný měsíc: nahravam
jedinečný týden: nahravam
jedinečný dnes: nahravam
online: nahravam